Huzur ve
Güvenle İbadet

KURUMSAL

Beyda Bir Turizm 2008 Yılında şirketin kurucusu ve yöneticisi Abdülkerim TUNCER tarafından Hac-Umre ve Kültür turları (inanç turizmi) organizasyonları ile faaliyete başlamıştır. "Temiz,Kaliteli ve adabına uygun hizmet" ilkeleriyle kutsal yolculuklarda hizmet vermeye başlayan şirketimiz bünyesine; sohbetleri ve başarılı dini hizmetleri ile halka mal olmuş emekli din görevlileri Osman YILDIRIM, Murat BÜYÜKZORLU ve Ali ALTINDAŞ hocalarımızı bünyesine katarak hizmet kalitesini üst seviyelere yükseltmiştir.

Yıllar geçtikçe istikrarlı yükselişine devam eden şirketimiz, günümüzde vize işlemleri de dahil olmak üzere Eskişehir de Diyanet işleri başkanlığının kendi bünyesinde Hac ve Umre Organizasyonu yapmaya TEK yetkili acenta olma başarısına ulaşmıştır.

Hac ve Umre yolculuğu belkide ömrümüzde bir kere nasip olabilen bir ibadettir. Beyda Turizm olarak bu mübarek yolculuğun en temiz ve konforlu otellerde, en rahat otobüs ve ulaşım araçlarıyla, Türk şirketleri tarafından hazırlanan en leziz yemeklerle, ibadet, sohbet ve rehberlik hizmetlerini en başarılı İmam-Hatip Rehberleri ile en huzurlu ortamda tamamlanabilmesi için tüm imkan ve deneyimlerimizi sizlere sunuyoruz.

Huzurlu bir ibadet için sizleri de bürolarımıza bekliyoruz...

Türkiye Kültür ve Turizm Bakanlığı TURSAB Eskişehir Ticaret Odası YTH IATA THY